هنروتجربه:پوستر خارجی فیلم سینمایی «من سیاه‌پوستم» به کارگردانی رفیع پیتز که برای نمایش در سینماهای اروپا و آمریکا طراحی شده، رونمایی شد.

فیلم سینمایی «من سیاه‌پوستم» تازهترین اثر رفیع پیتز است که این روزها در گروه سینمایی هنروتجربه روی پرده رفته است. این فیلم نگاه انتقادی به سیاست‌های دولت آمریکا مبنی بر عمل نکردن به وعده‌های خود به سربازانی را دارد که برای دریافت «کارت سبز» و شهروند شدن در کشور آمریکا راهی جنگ در کشورهای مختلف شده‌اند اما در پایان ماموریت خود به دلیل اینکه شماره کارت ملی ندارند «کارت سبز» دریافت نمی‌کنند.

این فیلم محصول سه کشور آلمان، فرانسه و مکزیک است و علاوه‌بر رفیع پیتز به عنوان کارگردان، کریستوس کاراماتیس فیلم‌بردار، دانیال لابارت تدوین، ملک جهان خزاعی مدیر هنری، رازوان رادولسکو و رفیع پیتز فیلم‌نامه نویس و تاناسیس کاراتانوس، ریتا داگر و نیکولاس سیرلیس از مکزیک تهیه‌کنندگان در تولید این فیلم همکاری داشته‌اند.

«من سیاه‌پوستم» نامزد خرس طلا در برلین سال ۲۰۱۶، برنده بهترین فیلم از جشنواره بخارست در سال ۲۰۱۶ ‌و بهترین فیلم جشنواره بلگراد سال ۲۰۱۷ شده است.

فیلم سینمایی «من سیاه‌پوستم» امروز دوم دی در سه سانس در ساعت ۲۲ در سینما فرهنگ، ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی هویزه مشهد و ساعت ۱۴:۴۵ در سینما هنر و تجربه بابل روی پرده می‌رود.