هنروتجربه: کمپانی «یونیورسال پیکچرز» در گیشه کریسمس هرچه بیش‌تر تلاش می‌کند، کم‌تر نتیجه می‌گیرد و بیش‌تر دست خالی می‌ماند. درست یک هفته بعد از فروش‌های اولیه فاجعه‌بار «موتورهای مرگبار» به تهیه‌کنندگی پیتر جکسن، این استودیو با فیلم جدیدش «به ماروِن خوش آمدید» به کارگردانی رابرت زمکیس و با بازی استیو کارل، دوباره در آستانه یک شکست قرار گرفته است.

«به مارون خوش آمدید» با نمایش در ۱۱۹۱ سالن سینما، در سه روز اول از نمایش عمومی‌اش به فروشی دو و نیم میلیون دلاری دست پیدا کرده که با کمدی «Action Point» یکسان است که بدترین فروش افتتاحیه را امسال برای یونیورسال به همراه آورده است! طبق نظرِ کارشناس گیشه و گزارشی که در سایت «ددلاین» منتشر شده است، «به مارون خوش آمدید» دست‌کم زیانی پنجاه میلیون دلاری برای یونیورسال به همراه خواهد داشت.

در این فیلم استیو کارل در نقش عکاسی به نام مارک هوگان‌کمپ بازی کرده است که در حیاط خلوت خانه‌اش با مینیاتورها شهری می‌سازد تا به این وسیله با اختلال استرسی ناشی از آسیب روانی‌اش در پی یک حمله خشونت‌بار کنار بیاید. از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به لسلی مان، جانل مانی، مِریت ویوِر و دیانه کروگر اشاره کرد.

  • ایندی‌وایر