هنروتجربه: نیکول کیدمن در جریان حضورش در برنامه سال نوی اندی کوهن، خبر جالبی را به طرفداران و علاقه‌مندان سریال موفق «دروغ‌های کوچک بزرگ» داد و گفت احتمالاً از ماه ژوئن ۲۰۱۹ نمایش فصل دوم این مجموعه آغاز خواهد شد.

داستان این مجموعه درباره سه زن و گرفتاری‌های خانوادگی‌شان (با بازی‌های کیدمن، شِیلین وودلی و ریس ویترسپون) است که درگیر تحقیقات یک قتل می‌شوند. این مجموعه در بهار ۲۰۱۷ با استقبال منتقدان و تماشاگران اچ‌بی‌او مواجه شد. البته این مجموعه قرار نبود ادامه پیدا کند و از ابتدا به عنوان مجموعه‌ای تک‌قسمتی ساخته شد و برای همین فیلم‌ساز برجسته‌ای چون ژان‌مارک وله کارگردانی تمام قسمت‌هایش را انجام داد. به هر حال دلیل تولید فصل دوم، همان طور که انتظار می‌رود، استقبال علاقه‌مندان ذکر شده است.

البته این طور به نظر می‌رسد که در فصل دوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» سینماگران بیش‌تری هم حضور خواهند داشت که در رأس‌شان مریل استریپ قرار دارد که به عنوان مادرشوهر شخصیت کیدمن و با ایفای نقش مری لوییز به ترکیب بازیگران اضافه می‌شود. البته جزییات داستانی فصل دوم به‌جز نقش جالب توجه استریپ برملا نشده است و روی‌هم‌رفته باید گفت که خیلی‌ها این مجموعه را در زمره کنجکاوی‌برانگیزترین پروژه‌های تلویزیونی ۲۰۱۹ قرار داده‌اند.

  • ایندی‌وایر