هنروتجربه: فیلم «تمارض» به کارگردانی عبد آبست وارد شبکه نمایش خانگی شد.

«تمارض» به نویسندگی و کارگردانی عبد آبست از امروز، سه‌شنبه  ۱۸ دی ماه وارد شبکه نمایش خانگی شد. این فیلم در گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش درآمد و پس از گذشت یک سال ، نسخه شبکه نمایش خانگی آن در دسترس علاقمندان قرار گفت.

«تمارض» تاکنون در جشنواره‌های مختلفی در سراسر دنیا حضور داشته است و اولین نمایش جهانی خود را با حضور در بخش «فروم فستیوال» فیلم برلین و اولین نمایش آسیایی خود را با حضور در جشنواره فیلم شانگهای پشت سرگذاشت. این فیلم همچنین در جشنواره فیلم تورنتو، ترانسلوانیا، اسپانیا، لهستان به نمایش گذاشته شد.

داستان «تمارض» درباره سه پسر جوان است که به منزل یک پیرمرد می‌روند. پخش این اثر سینمایی در شبکه نمایش خانگی برعهده «هنر اول»  است.

«تمارض» به تهیه کنندگی مریم شفیعی محصول «هیچ فیلم» است. عرضه و پخش بین‌المللی فیلم را محمد اطبایی بر عهده دارد. این فیلم از سوی سایت آمازون هم خریداری شد تا از طریق این سایت در دسترس علاقمندان در تمام دنیا قرار گیرد.عبد آبست، وحید راد، مجید یوسفی، دانیال خجسته، شهرزاد سیفی، اصغر پیران، جواد پورحیدری، جواد پولادی، علیرضا ساوه درودی، ایمان بسیم، حنانه شاهرخی، حسن و حسین جعفری بازیگران این فیلم هستند.