هنروتجربه- ترجمه مریم شاه‌پوری: نباید غافلگیرکننده باشد که سریال راین مِرفی توانسته است ترکیب بازیگرانی قابل توجه را جذب کند اما به هر حال فهرست بازیگرانی که به مجموعه «پرستار راچد» که به عنوان دنباله‌ای بر فیلم تحسین‌شده «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» ساخته می‌شود، ستارگان شگفتی‌آوری را در خود جای داده است.

روز گذشته مرفی در خبری اینستاگرامی اعلام کرد که سینتیا نیکسن، شارِن استون و کوری استال جدیدترین بازیگرانی هستند که به ترکیب بازیگران «پرستار راچد» اضافه شده‌اند و در کنار سارا پالسن قرار می‌گیرند که نقش اصلی را بازی خواهد کرد. این اولین نقش قابل توجه نیکسن بعد از تلاش سال گذشته‌اش برای تبدیل شدن به فرماندار نیویورک است. استون هم بعد از بازی در مجموعه «موزاییکِ» استیون سودربرگ، امسال با سریال «پاپ جدید» به تلویزیون برمی‌گردد. استال هم پس از فصل اول «خانه پوشالی» در مجموعه‌ای از نتفلیکس ظاهر می‌شود.

جان بریونز، جودی دیویس و فین ویتراک که از بازیگران آثار تلویزیونی قبلی مرفی از جمله «داستان جنایی آمریکایی» و «دشمنی» هستند هم در میان فهرست بازیگرانی قرار دارند که دوشنبه منتشر شد. این مجموعه که اِوِن رومَنسکی خالق آن است، به اولین سال‌های زندگی پرستار راچد می‌پردازد که بخش روانی بیمارستانی را در رمان اریژینال سال ۱۹۶۲ کِن کِسی می‌گرداند؛ و لوییز فلچر در فیلم سال ۱۹۷۵ میلوش فورمن نقشش را بازی می‌کند.

  • ایندی‌وایر