هنروتجربه: جو برلینگرِ فیلم‌ساز، مدت‌ها پیش از این شور و شوق مدرنی که در خصوص تولید مستندهای جنایی بر اساس وقایع واقعی به راه افتاده است، با سه‌گانه «بهشت گم‌شده»ای که برای «اچ‌بی‌او» ساخت، سه‌تا از بهترین آثار این ژانر را به نام خود ثبت کرد.

برلینگر زمانی که استیون اِیوِری در کانون توجه قرار نداشت، با همکار فیلم‌سازش بروس ساینوفسکی سراغ این جنایت‌های حقیقی رفتند و با مستندهایی درباره سه قاتل وِست مِمفیس، عموم علاقه‌مندان را آگاه کردند. حالا برلینگر امیدوار است که موفقیت مشابهی را با مجموعه‌ای مستند درباره قاتل بدنام تد باندی تکرار کند.

برلینگر در مجموعه‌ای با نام «گفت‌وگوهایی با یک قاتل: نوارهای تد باندی» که برای نتفلیکس ساخته شده است، با استفاده از نوارهای گفت‌وگوی باندی سعی کرده که تصویر مردی را ترسیم کند که عامل اصلی قتل‌های بی‌رحمانه چنددوجین زن بوده است. همان طور که در پیش‌پرده عرضه‌شده این مجموعه دیده می‌شود، این مستندها سعی دارند با ساختار فکری یکی از بدنام‌ترین قاتلان زنجیره‌ای تاریخ روبه‌رو شوند که به‌واسطه کاریزمای فوق‌العاده‌اش حتی به یک سلبریتی و نماد جنسیت مردانه بدل شده بود.

این مجموعه از ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) در نتفلیکس عرضه می‌شود.

  • پلی‌لیست