هنروتجربه: «فیلم «داره صبح می‌شه» اولین فیلم بلند داستانی یلدا جبلی که در گروه هنروتجربه اکران شد،نام تهیه‌کننده این فیلم نام آشنایی در عرصه موسیقی بود. فردین خلعتبری که آهنگسازی «داره صبح می‌شه» را هم برعهده داشت، امسال باز هم به عنوان تهیه‌کننده «جمشیدیه»دومین ساخته یلدا جبلی در جشنواره فیلم فجر  حضور دارد. او در گفت‌وگویی با صبا تاکید می‌کند که:« تا زمانی که بتوانم فیلم‌های مستقلی بسازم به این مسیر ادامه خواهم داد.»

خلعت‌بری هم‌چنین درباره سرمایه‌گذاری این آثار عنوان کرد:«کسی نیستم که برای ساخت فیلمم سراغ دریافت تسهیلات غیرمنطقی باشم زیرا این موضوع باعث از بین رفتن استقلالم می شود و از سوی دیگر بلد نیستم این تسهیلات را جلب کنم.»

او با اشاره به اینکه برای فیلم‌ «جمشیدیه» تلاش کرده سرمایه گذارانی از فضای های مختلف داشته باشد که موفق نشده است، بیان کرد: «پس از ۳۰ سال نوشتن موسیقی متن در سینمای ایران زمانی که از یک مدیر سینمایی برای سرمایه گذاری درخواست کمک می کنم جوابی نمی گیرم و یک سال منتظر ماندن اتفاق خوبی نیست و دلم نمی‌خواهد دوستی را در معذوریت برای جواب قرار دهم.

متاسفانه در سیستم سینمایی کشور و جایی که حمایت دولتی می‌شود ،قاعده و قانون مشخصی وجود ندارد و من بلد نبودم از ارگان‌های دولتی حمایت بگیرم.»