هنر و تجربه: اگر به مستندهای پرهیجان و اشک‌انگیز ورزشی علاقه‌مندید، باید حواس‌تان به مستند تحسین‌شده و برنده جایزه «کشتی» هم باشد که نخستین تجربه کارگردانی سوزانا هِربِرت است که البته آن را به طور مشترک با لورِن بِلفِر ساخته است؛ دو فیلم‌سازی که پیش از این با مایکل مور کار کرده‌اند ولی این فیلم‌شان بیش‌تر به مستندی چون «رؤیاهای حلقه» شباهت دارد تا فیلم‌های سیاسی مور.

«کشتی» بعد از نخستین نمایش جهانی‌اش در جشنواره بین‌المللی فیلم سن فرانسیسکو ۲۰۱۸ در شماری از جشنواره‌های دیگر هم روی پرده رفت؛ و به یک اندازه مورد توجه تماشاگران و هیأت‌های داوران قرار گرفت؛ به عنوان مثال، جایزه بهترین مستند و جایزه آلیس گِی‌بِلاش ویژه فیلم‌ساز زن نوظهور را در جشنواره فیلم آکسفورد به دست آورد.

«کشتی» که کمپانی «آسیلوسکوپ لَبرِتوریز» پخش‌کننده آن است از ۲۲ فوریه (۳ اسفند) در نیویورک و از ۱ مارس (۱۰ اسفند) در لس‌آنجلس روی پرده سینماهای خاصی می‌رود. این فیلم که به‌تازگی پیش‌پرده‌اش در فضای مجازی منتشر شده است و درباره چهار عضو از تیم کشتی دبیرستانی در هانتسویل است که در زمره مدارس ناموفق در ایالت آلاباما قرار دارد.

  • پلی‌لیست