هنر و تجربه: راین کوگلر کارگردان «بلک پنتر» قرارداد تهیه‌کنندگی فیلمی از این فرنچایز را با کمپانی برادران وارنر امضا کرده است؛ فیلمی با بازی‌های دنیل کالویا و لیکای استن‌فیلد که در حال مذاکره برای ایفای دوتا از نقش‌های اصلی هستند.

شاید چنین تصور شود که با حضور کوگلر و کالویا این فیلم دنباله‌ای بر بلاک‌باستر مارول باشد اما در عوض، این فیلم که «عیسی هم‌محله‌ای من بود» نام دارد، داستان شخصیت فرد هامپتِن از جرگه بلک پنتر را در اواخر دهه ۱۹۶۰ دنبال می‌کند؛ روزگاری که در این یکی‌دو سال اخیر توجه ویژه‌ای معطوف آن شده است. از سوی دیگر، کالویا و استن‌فیلد بعد از همکاری در «دور شو» احتمالاً یک بار دیگر در کنار هم قرار خواهند گرفت.

شاکا کینگ کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد. او پیش از این قسمت‌هایی از مجموعه‌های «High Maintenance» و «مردمان زمین» را ساخته است و همین طور اولین فیلم بلندش «نیولی‌ویدز». به‌علاوه، او نویسنده مجموعه عجیب اما قوی «رفتارهای تصادفی فلای‌نِس» محصول اچ‌بی‌او هم بود. کینگ در این‌جا با همراهی ویل بِرسِن در نگارش فیلم‌نامه سهم داشته است که او هم کارنامه قابل قبولی دارد.

راین کوگلر همچنان قرارست دنباله «بلک پنتر» را جلوی دوربین ببرد.

  • پلی‌لیست