هنر و تجربه: رأی‌دهندگان اسکار نه‌فقط فیلم مستقل «ردی به جا نگذار» و کارگردانش دبرا گرنیک را نادیده گرفتند، بلکه بازی‌های این فیلم تحسین‌شده را هم ندیدند؛ اما این طور که پیداست دست‌کم توجه برخی از سینماگران جلب شده است.

ادگار رایت که در مقام کارگردان فیلم‌هایی چون «شانِ مردگان» و «بیبی راننده» را در کارنامه دارد، تاماسین مک‌کنزی را برای بازی در فیلم جدیدش «آخرین شب در سوهو» برگزیده است. او قرارست در کنار مت اسمیت بازیگر «تاج» و آنیا تیلرجوی بازیگر فیلم‌های «شکاف» و «گلس» (هر دو به کارگردانی ام. نایت شیامالان) قرار بگیرد. هنوز جزییات چندانی درباره پیرنگ اعلام نشده است و فقط می‌دانیم که این سه بازیگر در یک تریلر روان‌شناختی که در لندن روی می‌دهد، بازی خواهند کرد.

ادگار رایت فیلم‌نامه را با همکاری کریستی ویلسن‌کرنز، نویسنده مجموعه تلویزیونی «داستان‌های عامه‌پسند» نوشته است و یکی از چهار تهیه‌کننده فیلم هم هست. او در حال حاضر روی یک مستند موسیقایی درباره «اسپارکس» هم کار می‌کند. کمپانی‌های «فوکس فیچرز» و «یونیورسِل پیکچرز اینترنشنال» پخش‌کننده‌های «آخرین شب در سوهو» هستند اما هنوز تاریخی برای نمایش عمومی یا شروع تولید مشخص نشده است.

  • پلی‌لیست