هنر و تجربه: «هرگز پیر نشو» که نباید آن را با مستند پیتر جکسن درباره جنگ جهانی اول با نام «آن‌ها نباید پیر شوند» اشتباه گرفت، وسترنی تیره‌وتار است که داستانی به‌کل متفاوت را روایت می‌کند.

«هرگز پیر نشو» در سال ۱۸۴۹ و دوره‌ای متفاوت از تاریخ آمریکا می‌گذرد اما همچنان یادآور حال‌وهوای فیلمی چون «ساحره» است. داستان درباره یک گورکن ایرلندی است که وقتی یاغیان وارد شهرش می‌شوند، کسب‌وکارش حسابی رونق می‌گیرد اما در ادامه و با افزایش شمار مرگ‌ومیر، خانواده‌اش هم در خطر قرار می‌گیرد؛ و این در حالی است که دلیل کمک گورکن به یاغیان کسب پول بیش‌تر برای خانواده‌اش بوده است.

این وسترن مستقل، تجربه جدیدی است برای جان کیوزَک که در قالب آنتاگونیست و رهبر یاغیان ظاهر شده است. در کنار او، امیل هرش، دبورا فرانسوا، آنتونیا کمبل‌هیوز، دَنی وِب و لئا سیدو بازی خواهند کرد. ایوان کاوانا فیلم را کارگردانی کرده است که «مرد ویرانگر» (۲۰۰۷) و «کانال» (۲۰۱۴) را در کارنامه دارد.

«هرگز پیر نشو» که پیش‌پرده‌اش به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، از پانزدهم مارس (۲۴ اسفند) به صورت محدود در سینماهای ایالات متحده روی پرده می‌رود و به صورت مجازی و «ویدیوهای درخواستی» هم عرضه خواهد شد.

  • پلی‌لیست