هنر و تجربه: بی‌تردید یکی از به‌یادماندنی‌ترین لحظه‌های مراسم اسکار یک‌شنبه شب، در کنار اسکار بهترین فیلم «کتاب سبز»، اجرای بردلی کوپر و لیدی گاگا از قطعه‌ای از «ستاره‌ای متولد می‌شود» بود.

اما کمپانی برادران وارنر می‌خواهد نهایت استفاده را از این شرایط ببرد و قصد دارد دوباره نسخه‌ای از فیلم را با قطعه‌های موسیقی و صحنه‌های جدید، روانه نمایش در سالن‌های سینما کند. به گزارش «ددلاین» سازندگان «ستاره‌ای متولد می‌شود» می‌خواهند با افزودن تصاویری در حدود دوازده دقیقه این کار را انجام دهند و این زمان صرف طولانی‌تر شدن ترانه‌های فیلم می‌شود و البته صحنه کار کردن شخصیت‌های جکسن مِین و اَلی روی ترانه جدیدی با نام «کلووِر» هم به فیلم اضافه خواهد شد.

موزیکال رمانتیک «ستاره‌ای متولد می‌شود» نخستین تجربه کارگردانی بردلی کوپرِ بازیگر است که سومین بازسازی از فیلمی محصول سال ۱۹۳۷ است که در سال‌های ۱۹۵۴ و ۱۹۷۶ هم بازسازی شده بود. نکته جالب درباره بازسازی جدید، این است که اولین بار در سال ۲۰۱۱ موضوعش مطرح شد و ابتدا قرار بود کلینت ایستوود فیلم را کارگردانی کند و بیانسه ستاره آن باشد. در واقع کوپر بعد از کریسچن بیل، لئوناردو دی‌کاپریو، ویل اسمیت و تام کروز قرارداد بازی و کارگردانی در این فیلم را امضا کرد.

اولین نمایش جهانی «ستاره‌ای متولد می‌شود» در جشنواره ونیز ۲۰۱۸ رقم خورد و فیلم در گیشه ۴۲۵ میلیون دلار فروخت.

  • پلی‌لیست