هنروتجربه ترجمه رضا حسینی: کوگونادا ویویدمقاله‌ساز و تحلیلگر سینمایی‌،فیلم‌ساز شده است و حالا بعد از دو سال و نخستین فیلم بلندش در مقام کارگردان، می‌خواهد فیلم بلند بعدی‌اش را جلوی دوربین ببرد.

کوگونادا که با فیلم مستقل «کلمبوس» به جشنواره فیلم ساندنس رفت و حسابی تحسین شد و یکی از دیدنی‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷ را تقدیم سینمادوستان کرد، این بار سراغ یک اقتباس سینمایی از داستان کوتاهی به قلم الکساندر واینستین با نام «با یانگ خداحافظی کن» رفته است. این فیلم‌ساز متولد کره جنوبی، نویسندگی و کارگردانی اثر جدیدش را بر عهده  دارد که با کمی تغییر در عنوان داستان، با نام «بعد از یانگ» به نمایش درخواهد آمد.

کالین فارل بازیگر اصلی فیلم خواهد بود و پخش‌کننده‌اش کمپانی موفق و خوش‌نام «A24»‌ است که با این‌که هنوز قدمتش به یک دهه نرسیده، اما در سینمای مستقل ایالات متحده اسم‌ورسمی برای خودش دست‌وپا کرده است. به گزارش «ددلاین» داستان فیلم درباره پدر و دختری است که می‌کوشند جان عضو روباتیک خانواده‌شان را نجات دهند!

اما کوگونادا در پادکست سال ۲۰۱۷ خود درباره منابع الهام و تأثیرپذیری‌اش گفته بود: «فکر می‌کنم یکی از دلایلی که باعث شد از فضای آکادمیک دور بشوم این بود که به‌نوعی احساس می‌کردم آن‌چه را که دوست دارم قربانی می‌کنم؛ و حالا با فیلم‌سازی فقط می‌خواهم همان فرمی را دنبال کنم که یاسوجیرو اوزو دنبال می‌کرد؛ و آن را در زمان حال پیاده کنم و درباره‌اش بیندیشم.»

  • ایندی‌وایر