هنروتجربه:شهرام اسدی همزمان با اولین سالروز درگذشت همایون شهنواز، مستندی درباره این کارگردان سینما و تلویزیون ساخته است که پنج شنبه، ۱۶ اسفند در موزه سینما نمایش داده می‌شود.

علی پورکیانی، تهیه‌کننده تلویزیون از ساخت مستندی درباره همایون شهنواز کارگردان سینما و تلویزیون خبر داد و به خبرگزاری مهر گفت:«۱۶ اسفند سالروز درگذشت این کارگردان بزرگ است که سال گذشته بر اثر حادثه‌ای دچار آتش سوزی شد و از میان ما رفت. به همین مناسبت مستندی با نام «آن همایون هنر» توسط شهرام اسدی کارگردان سینما ساخته شد تا بتواند گویای زحمات این کارگردان باشد که با سریال «دلیران تنگستان» شناخته می‌شود.»

مستند «آن همایون هنر» توسط شهرام اسدی کارگردان فیلم‌هایی چون «روز واقعه» در مدت زمان ۶۰ دقیقه ساخته شده است. این مستند که قرار است پنجشنبه ۱۶ اسفند همزمان با سالروز درگذشت همایون شهنواز در موزه سینما به نمایش درآید روایتی از زندگی حرفه‌ای و شخصی اوست و مخاطبان را با مقاطعی از زندگی این کارگردان آشنا می‌کند.

همچنین در این مستند مصاحبه‌هایی با کارگردانان و چهره‌های سینمایی انجام شده است که در تیزر کوتاهی که از مستند تهیه شده است می‌توان بخشی از آن را دید.