هنر و تجربه: آیین دیدار فیلم سینمایی «رضا» به کارگردانی علیرضا معتمدی عصر یک روز غیرتعطیل در آخرین روزهای سال ۹۷ در پردیس کورش برگزار شد.

«رضا» به کارگردانی و البته بازیگری علیرضا معتمدی نخستین نمایش‌اش را در جشنواره جهانی فجر اردیبهشت ماه امسال تجربه کرد و با گذشت ده ماه از آن زمان سرانجام بیستم اسفندماه به اکران در گروه هنروتجربه رسید. برخلاف عمده آیین دیدارهای گروه هنروتجربه که در محل موزه سینما یا بعضاً در سالن شماره دو سینما فرهنگ برگزار می‌شوند، مراسم آیین دیدار «رضا» به پردیس سینمایی کورش در غرب تهران منتقل شده بود.

علیرضا معتمدی در آغاز جلسه از حاضران در سالن که ترکیبی بودند از مهمانان مراسم آیین دیدار و تماشاگران عادی که بلیت خریده بودند تشکر کرد که در ترافیک اسفندماه خودشان را به مجتمع کورش رسانده بودند.

معتمدی گفت: «این اولین فیلم من است و خیلی خوشحالم که امشب در کنار ما هستید. قرار بود خیلی از دوستان دیگر هم به جمع ما بپیوندند اما اکثرا در ترافیکِ راه ماندند یا تصادف کردند یا بعضا اژدها بهشان حمله کرد و غیره.»

علیرضا معتمدی اضافه کرد که این هم از مظلومیت‌های سینمای تجربی است که مورد چنین رفتاری قرار می‌گیرد و در پایان ابراز امیدواری کرد که تماشاگران از دیدن فیلم «رضا» لذت ببرند.

جعفر صانعی‌مقدم، شقایق دهقان ، علی سرتیپی، شهرام مکری، بهزاد دورانی، روح‌الله حجازی ، هادی کریمی ، میثم مولایی و نسیم میرزاده از جمله میهمانان ویژه مراسم آیین دیدار فیلم «رضا» در شب بیستم اسفندماه ۹۷ بودند.

برچسب‌ها: