هنر و تجربه : جنیفر کنت از همان اولین تجربه کارگردانی‌اش «بابادوک» (۲۰۱۴) در فکر و ذهن سینمادوستان سراسر جهان جای گرفت؛ هرچند فیلم دومش «نایتینگِیل» سال گذشته در جشنواره‌ها اتفاق خاصی را رقم نزد.

با وجود این، حتماً طرفداران ژانر وحشت از خبر بازگشت این فیلم‌ساز به قلمرو وحشت خوش‌حال خواهند شد و بیش‌تر کنجکاو نتیجه کارش می‌شوند اگر بدانند که قرار است با یکی از اساتید سینما یعنی گیرمو دل تورو همکاری کند. به گزارش «بلادی دیسگاستینگ» جنیفر کنت قرارداد نویسندگی و کارگردانی قسمتی از مجموعه جُنگی ترسناک «ده دقیقه بعد از نیمه‌شب» را امضا کرده است.

دل تورو که در رویداد ویژه‌ای برای تبلیغ اثر جدیدش «داستان‌های ترسناکی برای روایت کردن در تاریکی» حاضر شده بود درباره این همکاری گفت: «او یکی از داستان‌های ما را در مجموعه‌ای که برای نتفلیکس می‌سازیم کارگردانی خواهد کرد. داستان بر اساس ایده‌ای از من شکل گرفته و کنت فیلم‌نامه را هم بر پایه آن خواهد نوشت.»

هنوز اطلاعات زیادی از این مجموعه عرضه نشده است ولی مدتی‌ست که در دست تولید قرار گرفته و به نظر می‌رسد حالا با مشخص شدن نویسندگان و کارگردانانش به‌زودی جلوی دوربین خواهد رفت. اما می‌گویند که درست مثل جنیفر کنت، فیلم‌سازان برجسته‌ای درگیر ساخت این داستان‌ها خواهند شد.

  • پلی‌لیست