هنروتجربه: خیلی‌ها با سریال انگلیسی «تاپ بوی» (۲۰۱۱-۲۰۱۳) آشنایی ندارند اما نتفلیکس با خرید حقوق این مجموعه دوفصلی تصمیم دارد فصل سوم را پس از وقفه‌ای چندساله تولید کند و امیدوارست که بر محبوبیت این مجموعه بیفزاید.

در ماه نوامبر ۲۰۱۷ بود که نتفلیکس اعلام کرد فصل سوم «تاپ بوی» را در قالب ده قسمت تولید می‌کند و اشلی والترز و کِین رابینسن نقش‌های خود را تکرار می‌کنند. داستان هم درباره زندگی گروهی از جوانان بزهکار در لندن است که با گنگسترها و مواد مخدر همنشین شده‌اند و در فصل سوم، ادامه ماجراهای فصل دوم پی گرفته می‌شود ولی چند سالی گذشته است؛ و شخصیت اصلی داشِن به لندن برمی‌گردد تا نقش خودش به عنوان رییس بازار پرسود مواد را بازی کند.

نتفلیکس تا زمان آماده شدن فصل سوم می‌خواهد دو فصل اول را عرضه کند که اولی به طور کامل توسط یان دِمانژ کارگردانی شده است؛ فیلم‌ساز فرانسوی که در سال ۲۰۱۴ با فیلم مستقل «سال ۷۱» با تحسین گسترده منتقدان در سراسر جهان روبه‌رو شد و جایزه بهترین کارگردانی فیلم مستقل بریتانیا را هم برنده شد.

رونِن بِنِت به عنوان نویسنده و خالق این مجموعه، قرارداد همکاری با نتفلیکس برای فصل سوم را هم امضا کرده است؛ فصلی که در پاییز ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

  • پلی‌لیست