هنروتجربه:مستند «در جستجوی فریده» ساخته‌ آزاده موسوی و کوروش عطائی در دهمین جشنواره «اینک خاورمیانه» ایتالیا نمایش داده شد.

دهمین جشنواره بین‌المللی «اینک خاورمیانه» Middle East Now از روز ۱۳ فروردین‌ماه در شهر فلورانس ایتالیا آغاز به کار کرده و مستند بلند «در جستجوی فریده» به کارگردانی آزاده موسوی و کوروش عطائی، عصر دیروز جمعه ۱۶ فروردین در بخش مسابقه این جشنواره به نمایش درآمد.  مراسم اختتامیه این جشنواره روز یکشنبه ۱۸ فروردین برگزار می‌شود.

این فیلم با شروع سال جدید، در پنجمین جشنواره فیلم‌های ایرانی «زوریخ» سوئیس و شانزدهمین جشنواره مستند اوکراین Docu Days UA روی پرده رفت.

«در جستجوی فریده» مستندی درباره‌ زنی به نام فریده است که چهل سال پیش در حرم امام رضا‌(ع) رها می‌شود و بعد از انتقال به شیرخوارگاه، توسط زوجی هلندی به فرزندی گرفته می‌شود و حالا برای اولین‌بار به ایران سفر می‌کند تا زادگاهش را ببیند و خانواده واقعی‌اش را بیابد…

این فیلم که در سینماهای گروه هنروتجربه درحال اکران است،تاکنون برنده‌ جوایز متعددی از جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، جشن مستقل سینمای مستند، جشن بزرگ خانه سینما و… شده است.