هنر و تجربه: فیلم‌ساز فرانسوی لوک بسون بعد از فیلم علمی‌خیالی جاه‌طلبانه‌اش «والریئن و شهر هزار سیاره» (که در آمریکا شکست خورد و در فروش جهانی هم به‌سختی هزینه تولیدش را برگرداند) دوباره سراغ همان دنیایی رفته است که به‌خوبی می‌شناسد.

اما این دنیای آشنا، همان جهان داستانی زنان جذاب مسلح و تریلرهای آدم‌کشی است که از نمونه‌های قدیمی‌اش «نیکیتا» و از جدیدها «لوسی» با بازی اسکارلت جوهانسن را می‌شود نام برد. این فیلم با عنوان «آنا» فم فاتال جدیدی دارد که می‌تواند همه جور ترفند اکشنی را پیاده کند. ترکیب بازیگران هم پرستاره است و شامل هلن میرن، لوک اونز، کیلیئن مورفی و بازیگر روس ساشا لاس می‌شود.

«آنا» که به‌تازگی آنونسی از آن عرضه شده است، از ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) در سینماها روی پرده می‌رود و خلاصه داستان کوتاهش چنین آمده است: «در زیر ظاهر زیبای آنا پولیاتووا رازی پنهان است که می‌تواند قدرت و مهارت او برای بدل شدن به یکی از هراس‌انگیزترین آدم‌کش‌های جهان را از بند آزاد کند.» زمان نمایش عمومی «آنا» با «داستان اسباب‌بازی ۴»  و بازسازی جدید «عروسک شیطانی» هم‌زمان است و دست‌کم در این موضوع تردیدی نیست که فیلم یا فیلم‌هایی در این میان بازنده گیشه خواهند بود.

  • پلی‌لیست