هنر و تجربه ترجمه مریم شاه‌پوری: درو گادِرد یکی از جالب‌توجه‌ترین فیلم‌سازانی است که در این زمانه کار می‌کند. او فعالیت‌هایش را به عنوان یکی از برجسته‌ترین نویسندگان تلویزیون آغاز کرد و در خلق مجموعه‌هایی چون «بافی قاتل خون‌آشام» و «گمشدگان» مشارکت داشت.

ورود او به دنیای سینما با نگارش فیلم‌نامه «کلاورفیلد» (۲۰۰۸) رقم خورد و در ادامه، کارگردانی فیلم مستقل و تحسین‌شده «کلبه‌ای در جنگل» (۲۰۱۱) و نامزدی اسکار بهترین فیلم‌نامه برای «مریخی» (ریدلی اسکات، ۲۰۱۵) نقاط عطف بعدی کارنامه‌اش را رقم زدند. او سال گذشته هم با کارگردانی «روزگار بد در ال رویال» برگشت ولی آن طور که باید قدر ندید.

اما جالب است که او در سال‌های اخیر درگیر چند پروژه استودیویی و ابرقهرمانی شده است ولی هیچ‌یک راه به جایی نبرده‌اند از جمله «سینیستر سیکس»، «دِردِویل» و این اواخر «اِکس‌فورس» که با معلق شدنش، این طور به نظر می‌رسد که گادرد آماده رفتن سراغ پروژه‌ای کم‌تر قهرمانانه است! به گزارش «ددلاین»، او برای اقتباس از رمان «سابرینا»ی نیک دِرنِیزو به کار گرفته شده است و این احتمال هم هست که خودش فیلم را کارگردانی کند.

«سابرینا» داستان مردی است که پس از ناپدید شدن نامزدش، تصمیم می‌گیرد با دوست صمیمی‌اش زندگی کند. اما وقتی ویدیوی ناپدید شدن سابرینا در فضای مجازی پخش و دیده می‌شود، هر دو در معرض نظریه‌های توطئه متفاوتی قرار می‌گیرند.

  • پلی‌لیست