هنروتجربه:فیلم کوتاه «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی‌نژاد به همراه فیلم کوتاه دیگری از ایران موفق به کسب جایزه از جشنواره فیلم‌ کوتاه شاهو در پونای هندوستان شدند.

«فراموشی» ساخته فاطمه محمدی جایزه ویژه هیات داوران و «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی‌نژاد جایزه دوم بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی شاهو «Shahu International Film Festival» هندوستان را کسب کردند.

جشنواره فیلم کوتاه «Shahu» که امسال دومین سال برپایی خود را از سر می‌گذراند از پنجم آوریل به مدت سه روز در پونای هندوستان برگزار شد.این جشنواره رویدادی سینمایی برای شناخت آثار برتر فیلم‌سازان جوان و دانشجویان است و در شاخه‌های فیلم کوتاه، موزیک ویدیو و عکس به بررسی کارهای رسیده می‌پردازد.

«فراموشی» که نخستین تجربه کارگردانی فاطمه محمدی به حساب می‌آید روایتی از مشکلات دوران سالخوردگی است. داستان فیلم درباره زنی به نام مهربانو با بازی مریم بوبانی است که تلاش می‌کند در کنار مشکلات زندگی با آلزایمر همسرش نیز دست و پنجه نرم کند.

«فروزان» نیز فیلم کوتاهی به نویسندگی و کارگردانی میرعباس خسروی‌نژاد است و داستان زن جوانی ست که شوهر خود را از دست داده است و با دو فرزند کوچکش در روستا زندگی می‌کنند و سعی دارد از خانواده‌اش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند. این فیلم در بسته «زمستانه فیلم‌های کوتاه» سینماهای هنروتجربه نمایش داده شده است.