هنروتجربه: شماره بیست‌ویکم ماهنامه هنروتجربه با تصویری از سحر دولتشاهی و علیرضامعتمدی منتشر شد.

این شماره به نقد فیلم‌های اکران شده در گروه هنروتجربه، گزارش‌های مختلفی از جلسات نقد وبررسی، آیین دیدار با عوامل فیلم‌ها و مسائل مربوط به این گروه سینمایی می‌پردازد. هچمنین در گزارش اسفندو فروردین ماه مجله به دستاوردهای هنروتجربه در سال ۹۷ و ۹۸ پرداخته شده است.

سحرعصرآزاد، شادی حاجی‌مشهدی، علیرضا نراقی، رویا فتح‌الله‌زاده، سیدرضا صائمی درباره فیلم «رضا»، عزیزالله حاجی‌مشهدی، ساسان گلفر، علی ظهوری‌راد و الناز راسخ درباره فیلم «یه وا»، منوچهر دین‌پرست، شهرام اشرف ابیانه، سعیدهاشم زاده و علیرضا نراقی درباره فیلم «درساژ»، منوچهر دین‌پرست درباره فیلم «پسران سندباد»، فریبا اشوئی، ندا قوسی، درباره «ب ۱۲»، عباس اقلامی درباره فیلم «بی‌صدا»، آزاد کفاشی درباره «باشگاه حیوانات»، سپیده ابرآویز و ساقی سلیمانی درباره «قطار مسیر۶۰»، سیدرضا صائمی درباره فیلم «ترور سرچشمه» و اسدالله غلامعلی درباره «پرویز» در این شماره به چاپ رسیده‌اند.

در بخش هنروتجربه در گستره عام نیز یزدان سلحشور و محمدرضا مقدسیان درباره فیلم «متری شیش و نیم»، یاسمن خلیلی‌فرد درباره «غلامرضا تختی»، محمدتقی زاده و علی نعیمی درباره «سرخ پوست»، سحرعصرآزاد و شهرام اشرف ابیانه درباره «مسخره باز»، الناز راسخ و محمدرضا مقدسیان درباره «شبی که ماه کامل شد» فریبا اشویی بدرباره «سال دوم دانشکده من»، یاسمن خلیلی فرد درباره «جمشیدیه» و آزاده کفاشی درباره «قصر شیرین» یادداشت‌هایی نوشته‌اند. علاوه بر این درباره «مغول ها» پرویز کیمیاوی و «ازنفس افتاده» ژان لوک دار مطالبی در این شماره از مجله وجود دارد و از آنیس واردا یاد شده و محمد هاشمی و حبیب باوی ساجد درباره سینمای تجربی مطالبی نوشته‌اند.

هم‌چنین در این شماره گفت‌وگوهایی با کارگردانانی که فیلم‌های‌شان در هنروتجربه به نمایش درآمده انجام شده است. گفت‌وگو با سحر دولتشاهی و علیرضامعتمدی  درباره فیلم «رضا»، رضا حائری «پسران سندباد» در این شماره از ماهنامه هنروتجربه منتشر شده است. همچنین میزگردی با حضور چهارتن از مستندسازان ایرانی پیروز کلانتری، همایون امامی، مریم سپهری و فرهاد شیخان با موضوع مستند پرتره برگزار شده است.

برچسب‌ها: