هنروتجربه:سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر امشب (پنجشنبه پنجم اردیبهشت) با برگزاری مراسم اختتامیه در تالار وحدت به پایان می‌رسد. این برنامه به ‌صورت زنده و همزمان در «گذر سینما» نمایش داده‌می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در خیابان برادران مظفر آن‌ را پیگیری کنند.این رویداد هنری هم‌چنین میزبان برگزاری شش برنامه شامل نشست‌های خبری، کارگاه آموزشی و … است.

بخش دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر هم شامگاه چهارشنبه چهارم اردیبهشت در باغ نگارستان طی مراسمی به کارخود پایان داد.

مازیار میری مدیر دارالفنون سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر  با اعلام این نکته که به دلیل کیفیت کار هنرجویان، امسال از پنج هنرجو تجلیل می‌شود:« یک نفر از میان این پنج نفر برای حضور در ورک‌شاپ جشنواره تامپره در کشور فنلاند از طرف جشنواره جهانی فیلم فجر و بخش «دارالفنون» حمایت می‌شود.برای ساخت فیلم به شرط آن که هنرجویان آن را شروع کرده باشند کمک هزینه‌ای که اعلام می‌شود، در اختیار هنرجویان منتخب قرار می‌گیرد.»

او در ادامه رند بیروتی، تیریبینی رای، محمدرضا حسینیان، مهلا یزدانی، آمین صحرایی را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا پنجم «دارالفنون» معرفی کرد. مهلا یزدانی به عنوان نفر منتخب برای حضور در کمپ تامپره از سوی جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شد و سایر هنرجویان بخش دارالفنون نیز با دریافت لوح یادبودی از جشنواره جهانی فیلم فجر مورد تجلیل قرار گرفتند.