هنر و تجربه: گیوم کنه بازیگر، نویسنده و کارگردان فرانسوی حدوداً یک سال پیش بود که کار تولید دنباله فیلم موفقش «دروغ‌های مصلحتی کوچک» را آغاز کرد.

حالا این دنباله با عنوان «ما در نهایت به هم می‌رسیم» در سینماهای فرانسه روی پرده رفته است و آنونس آن هم در فضای مجازی (و پیش از نمایشش در سایر نقاط جهان) منتشر شده است. البته وضعیت اکران فیلم در ایالات متحده هنوز مشخص نیست اما در ادامه سال ۲۰۱۹ به‌تدریج در کشورهای مختلف قاره سبز اکران خواهد شد.

داستان «دروغ‌های مصلحتی کوچک» که در فرانسه موفقیت جالب توجهی را برای سازندگانش رقم زد، درباره گروهی از دوستان دورافتاده از یکدیگرست که پس از تصادف جدی یکی از آن‌ها دوباره دور هم جمع می‌شوند. یکی از دلایل موفقیت فیلم اول را می‌توان ترکیب بازیگرانش ارزیابی کرد که حالا در دنباله‌اش «ما در نهایت به هم می‌رسیم» دوباره گرد هم آمده‌اند. البته در این فیلم چند تازه‌وارد هم وارد جمع دوستان می‌شوند تا آن‌ها یک بار دیگر پس از هفت سال به بهانه تولد ماکس دور هم جمع شوند. ماریون کوتیار، فرانسوا کلوزه، پاسکال آربیو، بنوآ ماژیمِل، ژیل لولوش و لوران لافیت برخی از ستارگان فرانسوی فیلم هستند.

گیوم کنه سوای این‌که در مقام کارگردان با فیلم‌هایی چون «به کسی نگو»، «پیوندهای خونی» و «راک‌اندرول» شناخته می‌شود، یکی از بازیگران مطرح سینمای فرانسه است که مثلاً سال گذشته نقش اصلی جدیدترین فیلم اولیویه آسایاس با نام «غیرداستانی» را در برابر ژولیت بینوش بازی کرد.

  • پلی‌لیست