هنروتجربه:فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب در سینماهای گروه «هنر و تجربه» هم به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی «هنروتجربه»، فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» به کارگردانی محسن عبدالوهاب که این روزها در سرگروه فرهنگ روی پرده رفته است، به طور همزمان در گروه سینمایی «هنروتجربه» هم اکران می‌شود.

مخاطبان «هنروتجربه» می‌توانند در سالن‌های این گروه سینمایی به تماشای فیلم «به دنیا آمدن» به کارگردانی محسن عبدالوهاب و تهیه‌کنندگی محمد احمدی که پس از چهار سال موفق به اکران شده است، بنشینند.

«به دنیا آمدن» روایت زندگی زن و شوهری است که در آستانه میان‌سالگی برای ادامه زندگی‌شان دچار مشکل می‌شوند. در این فیلم هدایت هاشمی، الهام کردا، بهناز جعفری، سپهراد فرزامی، رضا مرتضوی، رویا جاوید نیا و…ایفای نقش می‌کنند.

محسن عبدالوهاب پیش از این فیلم «لطفا مزاحم نشوید» را کارگردانی کرده‌است. او همچنین تجربه کارگردانی مشترک دو فیلم «گیلانه» و  «خون‌بازی» را با همراهی رخشان بنی‌اعتماد در کارنامه دارد.

«به دنیا آمدن» در سی و چهارمین جشنواره ملی فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن برای الهام کردا، بهترین موسیقی و بهترین تدوین شد.از جمله حضورهای بین المللی این فیلم می‌توان به جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره وزول فرانسه، منتخب جشنواره‌های توکیو، شانگهای چین و گرانادا اشاره کرد.