هنروتجربه: روبن اوستلوند کارگردان «مربع»  فیلم بعدی‌اش را با حضور بازیگران بین‌المللی می‌سازد.

روبن اوستلوند که با «مربع» نخل طلای کن ۲۰۱۷ را به دست آورد  و نامزد جایزه اسکار شد قصد دارد یک کمدی سیاه با عنوان «مثلث غم» را به زبان انگلیسی با تمرکز بر یک زوج مشهور صنعت مد بسازد. او فیلمش را به یک تیم فوتبال با بهترین بازیکنان جهان تشبیه کرده و گفته هدفش این است که فیلم او شبیه تیم رئال مادرید پرستاره و کهکشانی باشد. اوستلوند با سفر به پاریس، برلین، لندن، نیویورک، لس‌آنجلس و استکهلم گروه بازیگرانش را انتخاب می‌کند.

در «مثلث غم» یک زوج سلبریتی به یک سفر دریایی با ابرثروتمندها می‌روند اما کاپیتان کشتی یک مارکسیست است و می‌خواهد از طریق برگزار کردن یک شام بزرگ در طی یک توفان خشن، مسافرانش را تنبیه کند. طی آن مراسم شام ترکیبی از مسمومیت غذایی و دریازدگی اثراتی شدید روی هضم مسافران مشهور دارد.

اوستلوند که از فیلم‌های میشاییل هانکه تأثیر زیادی گرفته ، شیوه تاثیر خالق «عشق » و «روبان سفید» بر مخاطبانش را الگو خود قرار داده است : «من هم می‌خواهم عصب مخاطبان را لمس کنم و آنها را پر از حس ناراحتی کنم.

تولید «مثلث غم» از اوایل سال ۲۰۲۰شروع و در مکان‌هایی که مراکز صنعت مد هستند فیلمبرداری می‌شود. کشتی‌هایی در مدیترانه و یک جزیره در یونان یا تایلند از دیگر لوکیشن‌های این فیلم خواهند بود.

اوستلوند به فیلمبرداری طولانی علاقه دارد و معمولاً بیش از ۶۵ روز برای فیلمبرداری هر فیلمش وقت می‌گذارد. «میدان» با ۷۰ روز فیلمبرداری ساخته شد.

ورایتی