هنروتجربه: شماره بیست‌ودوم ماهنامه هنروتجربه با تصویری از فیلم «یه وا» ساخته آناهید آباد منتشر شد.

در این شماره به نقد فیلم‌های اکران شده در گروه هنروتجربه، گزارش‌های مختلفی از جلسات نقد وبررسی، آیین دیدار با عوامل فیلم‌ها و مسائل مربوط به این گروه سینمایی می‌پردازد. همچنین در گزارش اردیبهشت ماه مجله به دستاوردهای هنروتجربه پرداخته شده است.

حمیدرضا گرشاسبی و علی نعیمی درباره فیلم «خواب آب»، محمدتهامی نژاد و عزیزالله حاجی مشهدی درباره فیلم «چشمه زاون»، شهرام اشرف ابیانه درباره فیلم «شهسوار»، حمیدرضا گرشاسبی درباره فیلم «قصه بولوار»، منوچهر دین پرست و الناز راسخ درباره فیلم «قهوه»، خدایار قاقانی درباره فیلم‌های مرتبط با موسیقی در هنروتجربه، رویا فتح‌الله‌زاده و حسین آریانی درباره فیلم «یه وا»، سحر سرمست و ساسان گلفر درباره فیلم «رضا» و ندا قوسی درباره فیلم «متری شیش و نیم» در این شماره مطالبی را به چاپ رسانده‌اند.

در بخش کالت این نشریه نیز یادداشت‌هایی درباره دو فیلم «خیلی دور، خیلی نزدیک» رضامیرکریمی و «آگراندیسمان» میکل آنجلو آنتونیونی منتشر شده و حبیب باوی ساجد مطلبی درباره سینمای تجربی نوشته است. «برونو پودالید»، «غروب» و ««جنگ شهر ارواح» از دیگر فیلم‌هایی هستند که در این بخش مورد توجه قرار گرفته‌اند.

هم‌چنین در این شماره گفت‌وگوهایی با کارگردانانی که فیلم‌های‌شان در هنروتجربه به نمایش درآمده انجام شده است که از میان آن‌ها می‌توان به گفت‌وگو با فرهاد مهرانفر درباره فیلم «خواب آب»، زهرا نیازی «چشمه زاون»، محسن عبدالوهاب «به دنیا آمدن»، علی شاه محمدی «شهسوار»، پویا بادکوبه «درساژ»، آرمین ایثاریان «اسرار دریاچه»، تاراتوکلی و فرزانه بهرامی «دیوار آبی» و داود اشرفی «قصه بولوار» اشاره کرد.

ماهنامه هنروتجربه خرداد ماه در کیوسک‌های مطبوعاتی دردسترس علاقه‌مندان است.