هنروتجربه: فیلم «احتمال باران اسیدی» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها در «آمازون»، «ویمیو» ارائه شده و قرار است در دیگر پلتفرم‌های بین‌المللی هم منتشر ‌شود.

فیلم «احتمال باران اسیدی» که از آبان ۱۳۹۴ در گروه هنروتجربه اکران شد و از فیلم‌های موفق دو سال ابتدایی فعالیت این گروه سینمایی است، در «آمازون» و «ویمیو» ارائه شده و قرار است به زودی در TUBI.TV ، FLIxFLING و FILMOCRACY نیز عرضه شود.

به گفته صناعی‌ها بودن فیلم روی پلتفرم‌هایی همچون «آمازون» و.. امکان دیده شدن فیلم در سطح جهانی را بیشتر می‌کند و هرکسی از هرکجای دنیا امکان دسترسی برای تماشای این فیلم را دارد.

او همچنین درباره بازخوردهای انتشار فیلم در چنین پلتفرم‌هایی به سایت هنروتجربه گفت:«آنچه در همین مدت کوتاه شنیده‌ام این است که استقبال زیادی از آن شده است.»

فیلم «احتمال باران اسیدی» در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به کسب جوایز متعددی شده که از جمله آن می‌توان به جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فجر، جایزه استعداد درخشان (بهترین فیلم اول) از جشن انجمن منتقدان، جایزه نتپک (ارتقای سینمای آسیا) در استرالیا، جایزه بهترین فیلم تماشاگران فستیوال پراگ، جایزه ویژه هیات داوران فستیوال کلمبو اشاره کرد. این فیلم همچنین در فستیوال های متعددی چون گوتنبرگ، بمبئی، زوریخ، استکهلم، پونا، پرت، جوگجا نتپک و فیلم های ایرانی پاریس، کلن، سیدنی، بوستون، واشنگتن و دانشگاه یو سی ال ای حضور داشته است.«احتمال باران اسیدی» از جمله فیلم هایی بود که اکران آن در هنروتجربه با استقبال تماشاگران و منتقدان همراه شد.

شمس لنگرودی، مریم مقدم، پوریا رحیمی سام و ارسلان عبدالهی بازیگران اصلی این فیلم و روح اله برادری و سمیرا برادری تهیه کنندگان آن هستند. پخش رسانه‌ای این فیلم به عهده «رسانه فیلمسازان» است.