هنر و تجربه ترجمه مریم شاه‌پوری: بن فاستر که در سال‌های اخیر دو فیلم مستقل تحسین‌شده «اگر از آسمان سنگ ببارد» و «ردی به جا نگذار» را به کارنامه بازیگری‌اش افزوده است، این روزها مشغول بازی در فیلم جدید بری لوینسن است با نام «هری هفت».

این درام ورزشی بر اساس داستان حقیقی مشت‌زنی به نام هری هفت و کتاب پسرش، آلن اسکات هفت، با عنوان «هری هفت: بازمانده آشویتس، حریف راکی مارسیانو» شکل گرفته است. لوینسن که این روزها در جزیره کانی مشغول فیلم‌برداری است، در گپی با کِیت اِربلند از «ایندی‌وایر» درباره فیلم جدیدش گفته است: «می‌خواستم این داستان حقیقی را روایت کنم که چطور عشق یک زن، مرد جوانی را از مرگ به دست نازی‌ها نجات می‌دهد. وقتی هری در جست‌وجوی زنی که دوست دارد به آمریکا می‌رود، در نهایت به این نتیجه می‌رسد که فقط در صورتی می‌تواند او را بیابد که به یک مشت‌زن مشهور بدل شود…»

فیلم‌نامه را جاستین جوئل گیلمر نوشته است که بیش‌تر با سریال‌های «صد» و «در بدلندز» شناخته می‌شود و بیلی مگنوسن، دنی دویتو، پیتر سارسگارد، سارو اِمیرِز، دار زوزوفسکی و جان لگیزامو از دیگر بازیگران فیلم هستند. «هری هفت» برای نمایش در سال میلادی آینده در نظر گرفته شده است.

 

  • ایندی‌وایر