هنرو تجربه: اسپیلبرگ در حال نوشتن فیلم‌نامه یک مجموعه ترسناک برای کمپانی «کوئیبی» است که تماشاگرانش فقط در صورتی می‌توانند به تماشای آن روی تلفن همراه خود بنشینند که محیط پیرامون تاریک شود!

جفری کاتزِنبِرگ، بنیان‌گذار این کمپانی که روز گذشته در جشنواره «بانف وورد میدیا» حاضر شد و به سؤال‌های مختلفی درباره برنامه‌های کمپانی‌اش پاسخ داد، گفت: «استیون اسپیلبرگ آمد و گفت: من یک داستان حسابی ترسناک دارم که می‌خواهم آن را روایت کنم. او خودش در حال نوشتن فیلم‌نامه است.» او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید اسپیلبرگ پنج‌شش قسمت از این داستان ده‌دوازده قسمتی را نوشته است. در حال حاضر عنوان «بعد از تاریکیِ اسپیلبرگ» برای این پروژه انتخاب شده است.

البته اسپیلبرگ از کاتزِنبِرگ و مدیرعامل کمپانی‌اش، مِگ ویتمن، درخواست نامعمولی داشته است؛ این‌که تماشاگران این مجموعه فقط بتوانند پس از نیمه‌شب به تماشای این سریال بنشینند! و این درخواستی بوده که آن‌ها با مهندسان خود در میان گذاشته‌اند و آن‌ها را به چالش کشیده‌اند. نتیجه این شد که ساعتی روی گوشی‌های همراه پدیدار می‌شود که تا زمان غروب آفتاب شمارش معکوس پیش می‌رود و وقتی شب فرا رسید شمارش معکوس تا سپیده‌دم آغاز می‌شود؛ و به طور طبیعی وقتی شب به پایان برسد دسترسی به سریال تا شب بعد غیرممکن می‌شود!

  • ورایتی