هنروتجربه: مراسم آیین دیدار فیلم«کارت پرواز» به کارگردانی مهدی رحمانی شنبه ۲۵ خرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

پردیس سینمایی چارسو شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۲۰ میزبان مراسم آیین دیدار فیلم «کارت پرواز» است. در این مراسم عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه حضور دارند.

«کارت پرواز» آخرین ساخته مهدی رحمانی است. تهیه‌کنندگی این فیلم را بهمن کامیار برعهده دارد و بازیگرانی چون منصور شهبازی، ندا جبرائیلی، محمدعلی نجفی، اصغر رفیعی جم، شیرین یزدانبخش، طلا معتضدی، علی کلانتری و امین قوامی در آن ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم داستان دختری به نام ندا است:«ندا برای حل بحران مالی‌اش، تصمیم گرفته که با بلعیدن مواد مخدر به ترانزیت آن روی بیاورد، اما این کار برایش خطراتی در پی دارد.»

رحمانی در یادداشتی درباره «کارت پرواز» می‌نویسد:«در شرایط اقتصادی سخت این روزها،فراهم کردن پول برای کسانی که در اضطرار مالی هستند کاری بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است. در این میان عده‌ای هم هستند که برای غلبه بر مشکلات مالی‌شان به بادی پکری روی می‌آورند. بادی پکر اصطلاحا به افرادی گفته می‌شود که با بلعیدن مواد مخدر به ترانزیت آن به کشورهای دیگر می‌پردازند.از نظر آنها این کار از دست درازی به اموال انسان‌های دیگر(دزدی) و یا تن فروشی شرافتمندانه‌تر است! این آدم‌ها در واقع با جان خود معامله می‌کنند، معامله‌ای که طبیعتا برد و باخت هم دارد.»

«کارت پرواز»/کارگردان:مهدی رحمانی – نویسنده فیلم‌نامه: امیر عربی،مهدی رحمانی، بابک میرزاخانی – مدیر فیلم‌برداری:محمد رسولی – تدوین: محمدرضا موئینی – آهنگساز: بابک میرزاخانی – طراح صحنه و لباس: ویدا روشنی – طراح گریم: محسن دارسنج – صدابردار:امیر نوبخت حقیقی – صداگذار: امیرحسین قاسمی – طراح جلوه‌های بصری: امیر سحرخیز – مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا – مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا – تهیه‌کننده: مهدی رحمانی، بهمن کامیار