هنروتجربه:در اختتامیه شانزدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال»  برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی شدند.

مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی، شامگاه چهارشنبه ۲۹ خرداد در  مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیژن اربابی؛ معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر، شهاب‌الدین عادل رئیس دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه هنر برگزار شد، پس از تقدیر و تشکر رئیس دانشکده سینما تئاتر و قرائت بیانیه هیات داوران،برگزیدگان این دوره معرفی شدند.در ایت مراسم هم‌چنین عماد حسینی به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» منصوب شد.

برگزیدگان شانزدهمین جشنواره نهال

تندیس بهترین فیلم داستانی «تشریح» به کارگردانی سیاوش شهابی

تندیس بهترین کارگردانی «او که اهلی نشد» به کارگردانی صالح کاشفی- دیپلم افتخار به امیررضا رشتی، میثم حسینی و حامدی پری‌زاده برای «تاناکورا»

تندیس بهترین انیمیشن «کلاف» به کارگردانی ملیحه غلام زاده- دیپلم افتخار به محبوبه کلایی برای«یک نفر»

تندیس بهترین فیلم سال اولی «به هم زن» به کارگردانی آذین دهقان و پارسا انصاری-  دیپلم افتخار به عماد حسینی فرد برای «درختان خیابان ولیعصر یا امپرسیون»

تندیس بهترین بازیگر زن به پانیذ اسماعیلی و آنیتا باقری برای«او که اهلی نشد»-دیپلم افتخار به رایا قاسم زاده برای «رآی»؛ زارا مولایی برای «محاق»

تندیس بهترین بازیگر مرد به علیرضا ثانی‌فر برای «تشریح»-دیپلم افتخار میلاد کفایی برای «گیر»؛نوید لایقی مقدم برای« اضافه بار»

تندیس بهترین تدوین به علی صداقت برای «به هم زن»- دیپلم افتخار به مهدی حسین‌خانی برای« اضافه بار»

تندیس بهترین موسیقی متن به سالار محمد اصغری برای «بهتر از نیل آرمسترانگ»-  دیپلم افتخارامیر پورخلجی برای« انیمیشن یک نفر»

تندیس بهترین فیلم‌برداری به سروش علیزاده برای «بهتر از نیل آرمسترانگ». دیپلم افتخار فرید طهماسبی برای «آیسان»

تندیس بهترین فیلم‌نامه به طور مشترک به نوید لایقی‌مقدم برای فیلم‌نامه «اضافه بار» و امیر رضا دشتی و مسثم حسینی و حامدی پری‌زاده برای فیلم‌نامه «تاناکورا»

تندیس بهترین فیلم‌نامه ساخته نشده به میثم امیرحسینی برای«دریا آرام نفس می‌کشد» – دیپلم افتخار به پیام محمودی کردستانی برای «خودکشی به سبک نیچه»

تندیس بهترین صدا به محمدحسین ابراهیمی و حامد حسین‌زاده برای «نفر سوم»

تندیس بهترین طراحی صحنه به پوریا اخوان برای«آیسان»

تندیس بهترین طراحی لباس بهمحمدرضا باغنده برای «کولاژ»

دیپلم افتخار بهترین مستند به فریدون عربی برای  «لاله»

تندیس بهترین فیلم تجربی به پارسا بزرگانی برای فیلم «زوزه»

جایزه ویژه هیات داوران برای فیلم «نفر سوم» به کارگردانی پویا امین‌پوری- تقدیر از  ارغوان صدرالاسلام برای «به چیز دست بزن»

تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در بخش تماشا به«اگر داستان نباشد» ساخته کمال صالح زاده – در بخش مسابقه به«نفر سوم به کارگردانی «پوریا امین پوری»