هنروتجربه:محسن عبدالوهاب در متنی که درباره فیلم «کارت پرواز» نوشته،به مشتاقان سینما پیشنهاد کرده است که دیدن این فیلم را در گروه هنروتجربه از دست ندهند.

محسن عبدالوهاب کارگردان فیلم «به دنیا آمدن»،یادداشتی را درباره فیلم «کارت پرواز» مهدی رحمانی نوشته‌است.در این یادداشت می‌خوانیم:«کارت پرواز فیلم باسلیقه‌ای است. کارگردان با تکیه بر هوش بیننده کوشیده تا در میزانسن و دکوپاژ با آشکار نکردن بیهوده هرچیز، عمق و بعد سوی به نماها ببخشد. بدین ترتیب بیننده می‌تواند آنچه را که در خارج از قاب اتفاق می‌افتد، در ذهن بسازد و لذت ببرد.»

در ادامه این متن درباره دیگر جزئیات فیلم عنوان شده است:«بازیگران فیلم هماهنگ با ریتم درونی نماها، بازی‌های باورپذیری ارائه می‌کنند و تنهایی خود را به ما می‌قبولانند. فیلم‌بردار اثر، همراه با حال و هوای فیلم، رنگ‌ها را به شدت کم و فضای سرد آبی مرده‌ای بر فیلم حاکم کرده است. با این همه او هوشمندانه با قاب‌های دیدنی و زیبا از چرکی فضاها کاسته و نمی‌گذارد بیننده از این بابت دلزده شود.»

عبدالوهاب در پایان چنین نتیجه می‌گیرد:««کارت پرواز» یک اثر سینمایی است. اگر کسی مشتاق هنر سینما است، بهتر است دیدن این فیلم را در گروه هنروتجربه از دست ندهد.»

فیلم سینمایی «کارت پرواز» در حال اکران در گروه سینمایی هنروتجربه است و منصور شهبازی، ندا جبرئیلی، محمدعلی نجفی، اصغر رفیعی جم، شیرین یزدانبخش، طلا معتضدی، امین قوامی و علی کلانتری در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.«کارت پرواز» داستان ندا، دختر جوانی است که برای رفع مشکل مالی‌اش تصمیم به ترانزیت مواد مخدر از راه بلعیدن آن می‌گیرد.

منبع:ایسنا