هنروتجربه:پوستر فیلم سینمایی «نگاه خیره» به نویسندگی و کارگردانی فرزاد خوشدست در آستانه برگزاری هفتمین جشنواره فیلم شهر رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی فیلم،از پوستر فیلم «نگاه خیره» که برای نخستین بار در بخش فیلم‌های بلند داستانی (ویدیویی) هفتمین جشنواره فیلم شهر به نمایش در می‌آید، رونمایی شد. پوستر این فیلم را نادیا آقابیگی طراحی کرده‌است.

فرزاد خوشدست که کارگردانی چند مستند اجتماعی را در کارنامه دارد،در «نگاه خیره» از منظری دیگر به زندگی فردی می‌پردازد که در یکی از مراکز خدماتی شهرداری تهران مشغول به جمع آوری سگ‌های ولگرد است. فردی که به ناچار، مجبور به مهاجرت به تهران شده و حالا با مشکلاتی بزرگ‌تر در این کلان شهر روبه‌رو می‌شود.

خوشدست که قرار است فیلم بلند داستانی «نگاه خیره» را به کارگران شهرداری تقدیم کند، در نخستین اکران فیلم جدیدش در پردیس سینمایی ملت، میزبان بخشی از کارگران شهرداری تهران است که شغل آن‌ها جمع آوری سگ‌های ولگرد تهران است.کارگران شهرداری، خانواده‌های‌شان و تعدادی از مدیران شهرداری تهران و بعضی از سازمان‌های حمایت از حقوق حیوانات از تماشاگران ویژه اکران فیلم «نگاه خیره» هستند.

در این فیلم توماج دانش بهزادی، تینو صالحی، امین میری، علیرضا ثانی فر، آدین عطار و مرضیه بدرقه با حضور افتخاری حمیدرضا فلاحی و میثاق زارع ایفای نقش کرده‌اند.