هنر و تجربه: اسکارلت جوهانسن ۳۴ساله به‌تازگی به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سینما شناخته شد؛‌ موفقیتی که به لطف بازی در فیلم ابرقهرمانی رکوردشکن «انتقام‌جویان: پایان بازی» به دست آمده است.

جوهانسن بازیگر محبوبی است و همیشه به سینما و آثار مستقل هم اهمیت داده است؛ اما کاربران فضای مجازی و خبرنگاران پاپاراتزی صبر او را هم لبریز کرده‌اند. البته او شباهتی به برخی سلبریتی‌های از همه جا بی‌خبر ندارد و حتی بر خلاف آن‌چه به نظر می‌رسد خیلی زود جواب واکنش‌های غیرمنطقی را می‌دهد. جوهانسن امسال با اثر جدید فیلم‌ساز مستقل نوا بامباک دوباره به سینماها برمی‌گردد؛ فیلمی که مراحل پس‌ازتولید را پشت سر می‌گذارد و هنوز عنوانی ندارد.

اسکارلت جوهانسن از دو سال پیش و بعد از بازی در «شبح درون پوسته» با انتقادهایی روبه‌رو شد که چرا این نقش را پذیرفت که از اساس یک آسیایی باید آن را بازی می‌کرد. پس از آن انگار هر بار موجی از نظرهای منفی به دنبال انتخاب‌هایش به راه می‌افتد و هرچند وقت یک بار جنجالی به‌پا می‌شود. او به‌تازگی در پاسخ به چنین انتقادهایی که دقیقاً مشخص نیست این بار کدام انتخابش را هدف قرار داده، به «دیلی مِیل» گفته است: «من به عنوان بازیگر، باید اجازه بازی در نقش هر آدم، درخت یا حیوانی را داشته باشم، چون این کار من است و لازمه آن… احساس می‌کنم هنر باید از قیدوبندها رها باشد.»

  • پلی‌لیست