هنروتجربه:گلاب آدینه و شمس لنگرودی که به همراه دیگر عوامل فیلم «دوباره زندگی» به کارگردانی رضا فهیمی برای اکران مردمی این فیلم به اکومال کرج رفته بودند، از حضور تماشاگران برای دیدن فیلم و پرشدن سانس‌ها تشکر کردند.

گلاب آدینه و شمس لنگرودی به همراه کارگردان و دیگر عوامل فیلم «دوباره زندگی» روز سه‌شنبه ۲۵ تیر در اکران ویژه این فیلم در پردیس اکومال کرج حاضر شدند و همراه با مردم به تماشای فیلم پرداختند.

در بخشی از این مراسم گلاب آدینه، بازیگر فیلم خطاب به تماشاگرانی که برای دیدن «دوباره زندگی» آمده‌اند، گفت:«خیلی ممنونم که فیلم ما را برای دیدن در این سالن که از سالن‌های تازه تاسیس این مجتمع است، انتخاب کردید. امیدوارم از دیدن فیلم پشیمان نشوید و خیلی هم خوشحالم که استقبال آنقدر زیاد بوده است که به سانس سوم رسیده و الان شنیدم سالن بعدی هم پر شده است. خیلی خوشحالم.»

شمس لنگرودی، دیگر بازیگر فیلم هم در ادامه ضمن بیان نکته‌هایی درباره فیلم، گفت:«زندگی همین است و یکجوری باید برنامه‌ریزی و مدیریت کرد. سپاسگزارم.»

همچنین رضا فهیمی، کارگردان فیلم با اشاره به تجهیزات این پردیس سینمایی در دنباله صحبت‌های گلاب آدینه و شمس لنگرودی عنوان کرد:«اولین جایی است که جزییات را به معنای واقعی روی پرده دیدم و از مدیریت اینجا صمیمانه تشکر می‌کنم. پردیس بسیار زیبایی را ساخته‌اند.»

«دوباره زندگی» قصه‌ مرد و زن میانسالی است که قصد رفتن به خانه‌ سالمندان را دارند اما دست روزگار آن‌ها را مجبور به ادامه‌ زندگی در کنار یکدیگر می‌کند.تهیه‌کنندگی این فیلم را حسین پورمحمدی برعهده دارد.