هنر و تجربه: امسال دوازدهمین دوره از جشنواره فیلم‌های ترسناک در مرکز لینکلن برپا می‌شود.

در این دوره  علاوه بر نمایش آثار شاخص همیشگی ژانر ترسناک، یک اتفاق جالب دیگر هم در انتظار علاقه‌مندان است.آری اَستر که با دومین فیلمش «میدسامر» (پس از فیلم ترسناک تحسین‌شده «موروثی») همه را به وحشت انداخته، این روزها مشغول کار روی نسخه‌ای سه‌ساعته از همان فیلم است تا آن را در این رویداد سینمایی به نمایش درآورد. البته فیلم او پیش از این هم طولانی بود ولی استر می‌خواهد نیم‌ساعت دیگر به زمان فیلمش بیافزاید.  این نسخه در روز هفدهم اوت (۲۶ مرداد) نمایش داده می‌شود و پس از آن، نشست پرسش‌وپاسخی با حضور کارگردان برپا خواهد شد.

تریلر کمدی «آدم‌بدها» به کارگردانی دَن بِرک و رابرت اولسِن با بازی‌های مایکا مونرو و بیل اسکارسگارد، فیلم افتتاحیه این رویداد است و جشنواره با تریلر ترسناک «آماده یا نه» (مَت بِتاینِلی‌اولپین و تایلر جیلِت) به کارش پایان خواهد داد. دوازدهمین دوره از جشنواره فیلم‌های ترسناک نیویورک از ۱۶ تا ۲۱ اوت (۲۵ تا ۳۰ مرداد) برگزار می‌شود.

«میدسامر» با بودجه‌ای ده میلیون دلاری تولید شده و تا این‌جا در گیشه اکران محدود، بیش از ۲۳ میلیون فروخته است. امتیاز میانگین منتقدان به فیلم در سایت «متاکریتیک» ۷۳ از صد بر اساس ۵۳ نقد است.

  • پلی‌لیست