هنروتجربه: جنیفر لارنس وقتی درگیر فیلم‌های استودیویی مانند «مسابقه‌های هانگر»/ «بازی‌های گرسنگی» یا پروژه‌های مختلف «افراد ایکس» نیست، خودش را به فیلم‌سازی تحسین‌شده می‌سپارد.

لارنس در ادامه همکاری با فیلم‌سازانی چون دیوید او. راسل و دارن آرونوفسکی، می‌خواهد در فیلم جدید فیلم‌ساز برجسته ایتالیایی پائولو سورنتینو بازی کند که آثار تحسین‌شده‌ای مثل «زیبایی عظیم» (۲۰۱۳؛ برنده اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان) و «جوانی» (۲۰۱۵) را در کارنامه دارد. به گزارش «رپ»، لارنس قرارداد بازی در فیلمی با نام «زن بزهکار» / Mob Girl را امضا کرده که بر اساس رمان «زن بزهکار: زندگی زنی در دنیای جنایتکاران» نوشته تِرِسا کارپنتر شکل می‌گیرد که بر پایه داستانی حقیقی نوشته شده است.

داستان درباره زنی به نام آرلین بریکمن است که ابتدا همسر یک گنگستر است ولی در نهایت به خبرچین پلیس بدل می‌شود. فیلم‌نامه را آنجلینا بِرنِت می‌نویسد که برای سریال‌های «Halt and Catch Fire» و «آمریکایی‌ها» شناخته می‌شود. لارنس علاوه بر بازی در فیلم، تهیه‌کننده هم خواهد بود. او در حال حاضر مشغول بازی در فیلم بی‌عنوانی از لی‌لا نویگه‌باور است و قرارداد بازی در اثر جدید آدام مک‌کی با نام «دشمنی دیرینه» / Bad Blood را هم امضا کرده است.

سورنتینو اواخر امسال با «آن‌ها» / Loro به سینماها برمی‌گردد که درباره سه سال از زندگی سیلویو برلوسکونی است.

  • پلی‌لیست