هنر و تجربه: چنین پیداست که اولیویا وایلد کارگردان و کِیتی سیلبِرمن نویسنده به یک رابطه کاری تمام‌وکمال رسیده‌اند که بلافاصله پروژه تازه‌ای را دست گرفته‌اند.

آن‌ها پس از اولین تجربه همکاری‌شان در «خوره کتاب» (۲۰۱۹) که با تحسین منتقدان غربی همراه شد (وگرنه فیلمی بیش از یک کمدی نوجوانانه پیرو جریان‌های روز نیست) به‌تازگی قرارداد نویسندگی و کارگردانی یک کمدی-تریلر تازه را برای کمپانی «یونیورسال» امضا کرده‌اند. این پروژه با عنوان «نگران نباش، عزیزم» / Don’t Worry, Darling درباره یک زن خانه‌دار ناراضی و افسرده در دهه ۱۹۵۰ است.

فیلم‌نامه را در اصل شین و کری ون دایک نوشته‌اند که سیلبرمن آن را بازنویسی خواهد کرد تا دومین تجربه کارگردانی اولیویا وایلد رقم بخورد که پیش از این به عنوان بازیگر فیلم‌هایی چون «برت واندرستون شگفت‌انگیز» (۲۰۱۳) و «اثر لازاروس» (۲۰۱۵) شناخته می‌شد. البته او این روزها درگیر بازی در کنار جان هام و سام راکول در فیلم جدید کلینت ایستوود با عنوان «چکامه ریچارد جووِل» هم هست.

هنوز تاریخ شروع فیلم‌برداری یا اکران «نگران نباش، عزیزم» اعلام نشده است و حتی مشخص نیست که این فیلم با توجه به مشغله‌های نویسنده و کارگردان تازه‌اش، پروژه بعدی آن‌ها باشد!

  • پلی‌لیست