هنروتجربه:علی نصیریان همکاری دوباره با داریوش مهرجویی را جذاب توصیف و تاکید کرد که کارکردن با کارگردان‌های کاربلد ویژگی‌های خودش را دارد.

علی نصیریان، بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون که قرار است باردیگر در فیلمی به کارگردانی داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» بازی کند، این همکاری بعد از ۴۰ سال را جذاب خواند و در مورد جزئیات نقش پیشنهادی در این فیلم به خبرگزاری ایرنا گفت:«در واقع تا این لحظه تنها پیشنهاد همکاری با مهرجویی هماهنگ شده است اما درباره نقش هنوز قرار نیست چیزی رسانه‌ای شود. حتما نقشی که به بنده پیشنهاد می‌شود در اولویت است اما کار کردن با کارگردانان پیشکسوت و کاربلد هم ویژگی‌های خاص خودش را دارد.»

آخرین همکاری علی نصیریان با داریوش مهرجویی به سال ۱۳۵۹ و بازی در فیلم «مدرسه‌ای که می‌رفتیم» بر می‌گردد. حال بعد از ۴۰ سال نصیریان قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» ایفای نقش کند.

آخرین حضور نصیریان در سینما سال گذشته (۱۳۹۷) و بازی در فیلم «مسخره‌باز» به کارگردانی و نویسندگی همایون غنی‌زاده و تهیه‌کنندگی علی مصفا بوده که این فیلم هنوز در سینماهای سراسر کشور اکران نشده است.

داریوش مهرجویی نیز که شش سالی از آخرین ساخته سینمایی‌اش می‌گذرد قصد دارد فیلم سینمایی «لامینور» را با تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان روی پرده ببرد. این پروژه سینمایی به نویسندگی مشترک داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر به تازگی از شورای ساخت سازمان سینمایی مجوز گرفته است.