هنر و تجربه: اندرو دامینیک از آن فیلم‌سازان مستقل توانمندی است که پس از درخشش‌های اولیه از فیلم‌سازی کنار کشید و برای مدتی از او خبری نبود.

او در ابتدای هزاره جدید با درام جنایی استرالیایی «چاپر» (۲۰۰۰) درخشید و سپس وسترن تحسین‌شده «قتل جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل» (۲۰۰۷) را ساخت؛ اما نئونوآر «کشتن با لطافت» (۲۰۱۲) آن طور که باید مورد توجه قرار نگرفت و شرایط او برای ادامه کار را دشوار کرد. به هر حال، دامینیک حالا بازگشته و قرارست برای سال آینده درام زندگی‌نامه‌ای «بلوند» را کارگردانی کند.

به گزارش «کولایدر» این فیلم که درباره زندگی مریلین مونرو است، ترکیب بازیگران جالب توجهی هم دارد. آنا دی آرماس (بلید رانر ۲۰۴۹) نقش مونرو را بازی می‌کند و به‌تازگی خبر رسیده است که آدریان برودی و بابی کاناولی هم برای ایفای نقش‌های آرتور میلر و جو دیماجیو (که به‌ترتیب در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۶۰ شوهران مونرو بودند) در حال مذاکره هستند. آدریان برودی بیش‌تر با بازی اسکاری‌اش در «پیانیست» (رومن پولانسکی، ۲۰۰۲) شناخته می‌شود و کاناولی با این‌که چهره آشنایی است اما هنوز نقشی را که در آن بدرخشد به دست نیاورده است.

این پروژه با حمایت نتفلیکس ساخته می‌شود ولی هنوز مشخص نیست که چه زمانی در سینماها اکران می‌شود یا از طریق نتفلیکس عرضه خواهد شد.

  • پلی‌لیست