هنروتجربه:کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «سورنجان» در آیین دیدار این فیلم خواستار حمایت تماشاگران شدند.

آیین دیدار فیلم«سورنجان» به کارگردانی محمدرضا رسولی شامگاه شنبه دوم شهریور در موزه سینما برگزار شد. پس از امضای پوستر از سوی عوامل و مهمانان برنامه، هادی علی محمدی تهیه‌کننده که اجرای برنامه را نیز برعهده داشت از حاضران برای شرکت در این مراسم تشکر کرد و از آن‌ها خواست در صورتی که از این فیلم خوششان آمد، از آن حمایت کنند، درباره آن بنویسند یا دیدن آن را به دیگران توصیه کنند.

او در ادامه از عوامل فیلم خواست که روی صحنه بیایند و پس از آن محمدرضا رسولی کارگردان «سورنجان» نیز در سخنانی گفت:«در شرایط سختی که از شروع ساخت فیلم آغاز می‌شود به اکران رسیدیم. امیدوارم با حمایت شما فیلم ما دیده شود. سینماداران از سانس‌های ما حمایت کنند و سانس‌ها را به فیلم‌های کمدی ندهند. از گروه هنروتجربه هم تشکر می‌کنم.»

او با بیان این‌که در فیلم‌های کوتاهی نیز که پیش از این ساخته است، به موضوع زنان پرداخته است، به نقش دو زن در این فیلم اشاره کرد:«صحرا رمضانیان فیلم‌نامه این اثر را نوشته که اقتباسی از نمایش‌نامه‌ای از خودش بود که چند سال قبل در جشنواره تئاتر فجر، نمایش‌نامه برگزیده شد و دیگری بهدخت ولیان بازیگر فیلم است.»

او افزود:«دوست داشتم این فیلم را به مادرم تقدیم کنم. هفته قبل هم ازدواج کردم و به همین دلیل از همسرم دعوت می‌کنم که به روی صحنه بیاید.»

رسولی در پایان باردیگر بر حمایت از این فیلم تاکید کرد:«ما نیاز به کمک هم داریم. هنروتجربه مخاطب تخصصی سینما را دارد. اگر فیلم را دوست داشتید، از فیلم ما حمایت کنید تا دیده شود. واژه «تنها» برای فیلم‌های مستقل صدق می‌کند پس اگر فیلم را دوست داشتید از آن حمایت کنید.»

 

برچسب‌ها: