هنر و تجربه : همین که جرج کلونی قرار بود بازیگر و کارگردان «صبح به‌خیر، نیمه‌شب» باشد، برای کنجکاوی درباره این تریلر علمی‌خیالی نتفلیکس کافی بود اما حالا ترکیب بازیگرانش، فیلم را جذاب‌تر هم کرده است.

به گزارش «ورایتی»، دیوید اویِلُوو در حال مذاکره برای پیوستن به کایل چندلر و فلیسیتی جونز در این فیلم است که بر اساس رمانی به همین نام از لی‌لی بروکس‌دالتن ساخته می‌شود. داستان درباره دانشمندی در یک پایگاه دورافتاده در قطب شمال است که ناامیدانه تلاش می‌کند با سفینه‌ای تماس برقرار کند که در راه بازگشت به زمین است.

دیوید اویلوو بیش‌تر با نقش نامزد جایزه گلدن گلوب خود در فیلم ایوا دوورنی «سلما» (۲۰۱۴) شناخته می‌شود و سال گذشته در سه فیلم «پارادوکس کلوورفیلد» (ژولیوس اونا)، «موجی در زمان» (دوورنی) و «گرینگو» (نَش اجرتن) دیده شد. او هفته آینده با تریلر فراطبیعی «رها نکن» / Don’t Let Go به کارگردانی جیکوب اِرِن اِستِس به سینماها برمی‌گردد.

فلیسیتی جونز با بازی در «تئوری همه چیز» (جیمز مارش، ۲۰۱۴) نامزد جایزه اسکار شد و با فیلم‌های استودیویی نظیر «روگ اول: داستانی از جنگ‌های ستاره‌ای» (گرت ادواردز، ۲۰۱۶) شهرت بیشتری پیدا کرد . کایل چندلر هم با نقش‌های فرعی‌اش در فیلم‌های مطرحی چون «گرگ وال استریت» (مارتین اسکورسیزی، ۲۰۱۳) و «منچستر کنار دریا» (کنت لونرگن، ۲۰۱۶) و امسال با «گودزیلا: پادشاه هیولاها» شناخته می‌شود.

هنوز مشخص نیست «صبح به‌خیر، نیمه‌شب» چه زمانی از نتفلیکس پخش خواهد شد اما پروژه به‌سرعت آماده فیلم‌برداری می‌شود.

  • پلی‌لیست