هنر و تجربه: نیکول کیدمن، شارلیز ترون و مارگو رابی ترکیب بازیگرانی را شکل می‌دهند که شاید تحقق آن بر پرده نقره‌ای دشوار به نظر برسد اما آن‌ها برای هدفی مهم در کنار هم قرار گرفته‌اند.

درام «مثل بمب» / Bombshell به رسوایی اخلاقی بزرگ شبکه فاکس نیوز می‌پردازد و رییس درگذشته‌اش راجر ایلز (که دوست صمیمی دانلد ترامپ بود) را در کانون داستانی خود دارد. سه بازیگر زن مورد اشاره نقش‌های مِگین کلی (ترون)، گرِچِن کارلسن (کیدمن) و کایلا پاسپایسِل (رابی) را بازی کرده‌اند که هر سه ایلز را به آزار جنسی و پرداخت چند میلیون دلار حق سکوت متهم کردند.

راجر ایلز ۲۰ سال مدیرعامل و رییس  «فاکس نیوز» بود و به دلایل نامعلومی در ماه مه ۲۰۱۷ مرد. او که در پی مطرح شدن اتهام‌هایش در ماه ژوییه ۲۰۱۶ استعفا داد، مشاور رسانه‌ای چند رییس‌جمهور جمهوری‌خواه از جمله ریچارد نیکسن، رانلد ریگان و جرج اچ. دبلیو. بوش بود؛ و البته که در سال ۲۰۱۶ به عنوان مشاور ترامپ فعالیت کرد.

«مثل بمب» به کارگردانی جی روچ (که فیلم‌های «ترامبو» و «ملاقات با والدین» را در کارنامه دارد) که آنونس آن به‌تازگی منتشر شده، از بیستم دسامبر (۲۹ آذر) روی پرده سینماها می‌رود به امید این‌که در فصل جوایز بتواند بدرخشد و راهی به مراسم اسکار هم پیدا کند.

  • ایندی‌وایر