هنروتجربه:تهیه کننده فیلم سینمایی «محدوده ابری» عنوان کرد که بسیاری از مخاطبان بعد از دیدن این فیلم با آن همذات پنداری می‌کنند و آن را اتفاق خوبی توصیف کرد.

ذبیح الله رحمانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «محدوده ابری» به کارگردانی روح الله سهرابی درباره این اثر به خبرگزاری مهر گفت:«بعد از چند سال توانستیم برای «محدوده ابری» نوبت اکران بگیریم و از نحوه نمایش آن هم ناراضی نیستیم. چراکه «محدوده ابری» فیلم خاصی است و مخاطبان خاصی هم دارد ، تاکنون بازخوردهای خوبی هم  از این اثر گرفته‌ام».

رحمانی ادامه داد:«یکی از مشکلات گروه سینمایی هنروتجربه این است که صاحبان فیلم‌های گیشه‌پسند امکان افزایش سانس به فیلم‌های این گروه را نمی‌دهند و نسبت به آن موضع می‌گیرند. با این وجود به نظرم تداوم همین شیوه اکران هم خوب است. چراکه فضا را برای فعالیت افرادی که تمایل به ساخت فیلم‌های این چنین دارند، فراهم می‌کنند».

این تهیه‌کننده سینما با بیان اینکه اگر «محدوده ابری» در همین گروه هم اکران نمی‌شد، همچنان همین حرف‌ها را می‌زد، افزود:«این نوع سینما در تمام دنیا وجود دارد و مخاطبان خاصی به تماشای فیلم‌های آن می‌نشینند در تمام دنیا این سینمای گیشه پسند است که غالب فیلم‌ها را تشکیل می‌دهد. با این وجود عده‌ای از سینماگران و عده‌ای از مخاطبان به سینمای تجربه‌گرا هم علاقه‌مند هستند».

رحمانی درباره «محدوده ابری» گفت:«محدوده ابری» یک فیلم اپیزودیک است که داستان‌های آن ارتباطی با یکدیگر ندارند اما یکسری جزییات باعث می‌شود این داستان‌ها به یکدیگر پیوند بخورند، برای مثال قصه اول این فیلم در مه، قصه دوم در برف و قصه سوم در دریا رخ می‌دهد یعنی وجه مشترک این فضاهای جغرافیایی محدوده ابری آن‌هاست و در آن‌ها جدال انسان با خودش و طبیعت را می‌بینیم.»

رحمانی در پایان به واکنش مخاطبان اشاره کرد:«خیلی از مخاطبان وقتی «محدوده ابری» را می‌بینند متوجه می‌شوند که داستان‌های آن برایشان آشناست و با آن همذات پنداری می‌کنند یعنی خود را در آن می‌بینند که به نظرم این اتفاق خوبی است.»