هنروتجربه:رخشان بنی‌اعتماد فیلم «صدای آهسته» به کارگردانی افشین هاشمی را تجربه‌ای جذاب توصیف کرد و گفت که این اثر را دوست دارد.

به گزارش روابط عمومی فیلم «صدای آهسته» رخشان بنی‌اعتماد، کارگردان شناخته شده ایرانی درباره  این فیلم که در سینماهای هنروتجربه درحال اکران است، گفت:«تجربه به معنای غیرحرفه‌ای بودن و سیاه‌مشق نیست، تجربه یعنی به زبانی جدید در ساختار و فرم رسیدن که «صدای آهسته» از این زاویه خیلی خوب بود. البته به دلیل ذهنیت واقعگرایانه‌ام همه‌ نکات فیلم برایم دریافت نمی‌شد، اما در مجموع بسیار خوشم آمد، به‌خصوص بخش «کهنه‌خر» که بسیار فوق‌العاده و تاثیرگذار بود. «صدای آهسته» را خیلی دوست داشتم و به‌نظرم تجربه‌ بسیار جذابی بود.»

«صدای آهسته» دومین فیلم  افشین هاشمی در مقام کارگردان است ، او این اثر را سال ۹۴ پس از «خسته نباشید!»  با نوشته‌ای از محمد رضایی‌راد در نیویورک ساخت و تاکنون در نمایش‌های بین‌المللی خود جوایز بهترین فیلم تجربی، بهترین فیلم آوانگارد، بهترین فیلم‌برداری و… را از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده است. فیلم «صدای آهسته» به تازگی در دانشگاه درکسل فیلادلفیا به نمایش درآمد و مورد استقبالِ تماشاگران و روان‌شناسان قرار گرفت.