هنروتجربه:فیلم«نارونی» با حضور سعید ابراهیمی ‌فر در پردیس سیتی سنتر اصفهان به نمایش درآمد.

دهمین جلسه نمایش برنامه «تابستانه» باشگاه فیلم هنروتجربه به نمایش فیلم «نارونی» به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر اختصاص داشت. این فیلم شامگاه چهارشنبه ۲۷ شهریور همزمان در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز به نمایش درآمد.

نمایش این فیلم در پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان با همراهی سعید ابراهیمی‌فر برگزار شد. این کارگردان پیش از نمایش فیلم کوتاه با تماشاگران صحبت کرد:«ممنون که وقت گذاشتید و به دیدن این فیلم آمدید که متعلق به ۳۲ سال پیش است.آن زمان من نصف سن و سال الان را داشتم.من از دیدن این فیلم خیلی خوشحالم به این جهت که همیشه نگرانی آسیب‌هایی بودم که امکان داشت به نسخه‌های فیلم بر اثر مروزر زمان وارد شود ولی به همت فیلم‌خانه ملی سینمای ایران، این فیلم مرمت و نسخه دیجیتال آن تهیه شد. جا دارد هم از فیلم‌خانه ملی تشکر کنم هم از پردیس سیتی سنتر اصفهان که این سالن را اختصاص به نمایش فیلم دادند و هم از شما تماشاگران که برای دیدن این فیلم ۳۲ ساله آمده‌اید.»

برنامه‌های باشگاه فیلم هنروتجربه که با استقبال تماشاگران اصفهانی همراه بود،در پاییز هم با نمایش مجموعه متنوعی از آثار سینمای مستند و داستانی ایرانی ادامه دارد که به زودی نام فیلم‌ها و جدول نمایش آثار اعلام می‌شود.