هنروتجربه: آدام درایور که بابت حضور در فیلم‌های مستقل و کم هزینه به شهرت رسید ممکن است نقش مقابل مت دیمون را در فیلم «آخرین دوئل» رایدلی اسکات برعهده بگیرد.

داستان فیلم جدید ریدلی اسکات که آثار درخشانی چون «بلید رانر»، «تلما و لوییز» و «گلادیاتور » را در کارنامه دارد در قرن چهاردهم فرانسه می‌گذرد بر ۲ شوالیه تمرکز دارد.تولید این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ انجام می‌شود.

گفته می‌شد بن افلک به این نقش که اکنون به درایور پیشنهاد شده است، چشم داشت ولی اکنون در نقشی مکمل در کنار جودی کومر بازیگر «کشتن ایو» ظاهر خواهد شد.چندی پیش خبرهایی مبنی بر این که مت دیمون و بن افلک بار دیگر پس از فیلم «ویل هانتینگ خوب» با هم همبازی می‌شوند، منتشر شد و همه فکر کردند این ۲ نقش‌های اصلی ۲ شوالیه را بازی می‌کنند. البته نه استودیو و نه بازیگران در این باره سخنی نگفتند. فیلمنامه «آخرین دوئل» را یکول هولوفسنر را با همکاری دیمون و افلک نوشته است.

درایور با بازی در «داستان ازدواج» برای نت‌فلیکس با اقبال منتقدان روبرو شده است. او همچنین بازیگر «گزارش» برای آمازون هم بوده که هر ۲ فیلم از مدعیان اسکار محسوب می‌شوند. درایور «جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر» را هم آماده اکران دارد.

ورایتی