هنروتجربه:«یک کامیون غروب» به کارگردانی ابوالفضل صفاری در گروه هنروتجربه اکران می‌شود.

«یک کامیون غروب» سومین فیلم بلند داستانی ابوالفضل صفاری است که بازیگرانی چون نادر فلاح، پزمان بازغی،منظر لشگری‌پور ،خسرو بامداد و محمد صادق یزدانی در آن ایفای نقش می‌کنند. این فیلم داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که در محل زندگی خود که شبیه کاروانسرا است پذیرای گردشگران هستند اما با ورود یک گروه موسیقی زیرزمینی به آنجا که یک زن ناشناس هم همراه آن‌ها است و با فشاری که برای تخلیه آن محل مواجه هستند، درگیر ماجراهایی می‌شوند. فیلم‌نامه این فیلم را ابوالفضل صفاری با همکاری سجاد افشاریان نوشته و مدیر فیلم‌برداری آن بایرام فضلی است.

صفاری که تهیه‌‌کنندگی «یک کامیون غروب» را هم برعهده دارد، در یادداشتی در باره این فیلم و مضمون آن می‌نویسد:«من همیشه تماشا کردن افق را دوست داشتم، جایی که آسمان زمین را لمس می‌کند و شما حتی از فاصله‌ای دور هم می‌توانید حسش کنید. به همین دلیل  شخصیت‌های داستان و نوازنده‌های خیابانی را گرد هم آوردم، کسانی که زندگی در شهر بزرگ هرگز به آن‌ها اجازه نداده بود که فرصت دیدن افق را داشته باشند، من آن‌ها را به جایی زیبا بردم تا افق را تجربه کنند. ما باهم شهر کوچک خودمان را ساختیم. ما قصه‌های زندگی خودمان را در یک اُپرای باشکوه اجرا کردیم. ما کتاب خواندیم، آواز خواندیم، رقصیدیم، گریه کردیم و مُردیم. و در آخر به افتخار زیبایی و شکوهِ خورشید با غروب همراه شدیم».

«یک کامیون غروب» از شنبه ۱۸ آبان در سینماهای گروه هنروتجربه اکران می‌شود.از ابوالفضل صفاری پیش از این فیلم‌های «ازتهران تا بهشت» و «انتهای زمین» در هنروتجربه به نمایش درآمده‌اند.

«یک کامیون غروب»/ کارگردان و تهیه‌کننده: ابوالفضل صفاری – نویسندگان فیلم‌نامه: ابوالفضل صفاری، سجاد افشاریان- مدیر فیلم‌برداری: بایرام فضلی- تدوین: ابراهیم سعیدی- صدابردار: نظام الدین کیایی- طراحی وترکیب صدا: حسین قورچیان- طراح چهره‌پردازی:علی رضا جوادی- مدیر تولید:حسین بشگرد -مدیر تدارکات: آرش نجفی- طراح صحنه:ابوالفضل سلیمی، البرز ملک پور – دستیار یک و مدیر برنامه‌ریزی: علی مردانه- برنامه‌ریز و دستیار کارگردان:علی طهرانی-منشی صحنه:گل کوشان-دستیار یک فیلم‌بردار:مرتضی خان محمدی- گروه موسیقی :پیتر پیر حسینلو، یزدان یار، دامون یعقوبی،سینا یعقوبی،پگاه طاهری- مجری طرح:غلام رضا گرشاسبی-سرمایه گذاران: رحمت الله اسدی،ابوالفضل صفاری،نوریک کشیشیان،سید امیر ناصرالدین طباطبایی- بازیگران: نادر فلاح، پزمان بازغی، منظر لشگری پور، خسرو بامداد، محمد صادق یزدانی، روشنک گرامی، مسعود مهرگان، سامان صفاری، امیررضا وزیری، سیدضیا مدیر طاهری، مرتضی نسیم سبحان، محمد رضا اسکندری، محمد جباری،مهراد مهرکیش، میترا شیرکوند،حسن رشید قامت