هنروتجربه:جلسه نمایش و نقد و بررسی مستند«اسرار دریاچه» در سینما لبخند کیش با استقبال مخاطبین مواجه شد.

مستند «اسرار دریاچه» سه‌شنبه چهاردهم آبان ماه در سینما لبخند کیش به نمایش درآمد و نشست نقد و بررسی آن نیز با حضور آرمین ایثاریان کارگردان این مستند برگزار شد. در جلسه اکران این فیلم که تعدادی از مدیران و معاونین سازمان منطقه آزاد کیش از جمله مجید ملانوروزی معاون گردشگری و  علی مقدس‌زاده مدیرعامل شرکت عمران کیش نیز حضور داشتند، آرمین ایثاریان با مخاطبین خود به گفت‌وگو نشست.

ابراهیم حصاری مجری و کارشناس برنامه، ضمن ابراز خوشنودی از حضور ایثاریان در جزیره کیش، با اشاره به قابلیت‌های شگرف سینما در شناساندن اماکن گردشگری از تاثیر این فیلم در جهت جذب و توسعه گردشگری در تخت سلیمان سوال کرد. ایثاریان در این خصوص ضمن اشاره به شرایط صعب العبور این منطقه و عدم امکانات اسکان و عزیمت گردشگران به آنجا، به بیان چالش‌های پیش رو در خصوص تولید این اثر و تاثیر تحریم‌ها به ورود آن در بازار جهانی پرداخت و گفت با تمام این کمبودها فیلم در این زمینه توانست تاثیر قابل توجهی به جا بگذارد.

در ادامه مخاطبان به بیان نظرات و سوالات خود در خصوص فیلم پرداخته و با ابراز خشنودی از امکان اکران فیلم‌های هنروتجربه در جزیره کیش استمرار این اکران ها را ضروری دانستند.